Mẫu tìm kiếm

Лука 1:75

75без страв да Му служиме, во светост и правда пред Него, преку целиот наш живот.

Читај на Рождество на св. Јован

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index