Mẫu tìm kiếm

Лука 10:40

40Марта, пак, беше се зафатила со многу работи и, кога застана, рече: – Господи, зар не сакаш да знаеш дека сестра ми ме остави да служам сама? Кажи ѝ да ми помогне!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index